Weekend deals Lidl op 2/10 en 3/10/26

76
Stem
Weekend deals Lidl op 2/10 en 3/10/26
Calendar Icon Geldig: 01/10/2026 t/m 03/10/2026
Ga dit weekend naar Lidl voor alweer de nieuwe Weekenddeals

1+1 gratis groene olijven chef select
(Verschillende soorten)
Nu slechts 2,65€ voor 2 stuks ipv 5,30€
2x200 gram - 6,63€/kg

-40% op scampi 🍤 ocean sea
(Rauw, gepeld en ontdarmd ) maat 31-35
450 gram - 13,31€/kg nu voor slechts 5,99€ ipv 9,99€

-30% op Hoogstraten aardbeien 🍓 500 gram
6,98€/kg - nu slechts 3,49€ ipv 4,99€

Orloffsneden -50%
550 gram - 6,35€/kg
Nu voor slechts 3,49€ ipv 6,99€

En nog meer in de winkel 🏬
Gepost op 01/10/2026
76 stemmen
0 reacties