Soubry volkoren pasta -50%

23
Stem
Soubry volkoren pasta -50%
50%
Calendar Icon Geldig: 26/07/2026 t/m 27/07/2026
Collect&Go

Soubry capellini volkoren 500 gram
Momenteel vanaf 4 doosjes 0,88€/doosje
Normaal kosten deze 1,69€ en zo betaal je nu 3,52€ voor 4 stuks i.p.v 6,76€
= 1,76/kg ipv 3,38/kg

Soubry spaghetti volkoren 500 gram
Momenteel vanaf 4 doosjes 0,75€/doosje
Normaal kosten deze 1,29€ en zo betaal je nu 2,60€ voor 4 doosjes i.p.v 5,16€
= 1,30/kg ipv 2,58/kg

Soubry spirelli volkoren 500 gram
Momenteel vanaf 4 doosjes 0,61/doosje
normaal kosten deze 1,19€ en zo betaal je nu 2,44€ voor 4 doosjes i.p.v 4,76€
= 1,22/kg ipv 2,38/kg

Soubry penne volkoren 500 gram
Momenteel vanaf 4 doosjes 0,88€/doosje
Normaal kosten deze 1,75€ en zo betaal je nu 3,52€ voor 4 doosjes i.p.v 7,00€
= 1,76/kg ipv 3,50/kg
Gepost op 26/07/2026
23 stemmen
0 reacties