Collect en go (tem zondag 25/1)
Duracell lithium batterijen CR 2032 - 4 st
Momenteel vanaf 2 pakjes 5,50€/pakje normaal 10,99€
En zo betaal je nu 11,00€ voor 2 pakjes ipv 21,98€ = 1,38€/st ipv 2,75€/st
Duracell plus power boost AA - 4 st
Momenteel vanaf 2 pakjes 4,00€/pakje normaal 7,99€
En zo betaal je nu 8,00€ voor 2 pakjes i.p.v 15,98€ = 1,00€/st ipv 2,00€/st
Duracell optimum Powerboost AAA - 4 st
Momenteel vanaf 2 pakjes 4,50€/pakje normaal 8,99€
En zo betaal je nu 9,00€ voor 2 pakjes i.p.v 17,98€ = 1,13€/st ipv 2,25€/st