Voor al degene die niet ver moeten rijden. Ga er zeker naar toe.
Deze ochtend eens berekend hoeveel we uitgeven met een gezin van 4. Gemiddeld toch 200 euro zelf meer bv voor
per week. Zowel merken als niet merken.
Vanochtend meer dan twee uur alles vergeleken met elkaar. Lijstjes gemaakt wat we het meeste nodig hebben.
De tent van Auchan 19,50euro voor 12 flessen
In de winkel zelf Lu heudebert voor drie pakken 3euro betaald want het was 2+1 gratis en een pak kost daar maar 1,49euro.
1euro per pak van 4 danones.
3grote flessen
We hebben zowat voor 65euro aan artikelen mee en 98euro betaald zowel merken als non merken. En dan nog 37euro in de tent.
Wat is er duurder in Auchan bv veel fruitsoorten ect...
oh ja op mijn lijstje stond nog aardappelen , vergeleken met bijna iedere winkel in België en Frankrijk en de boer is veel goedkoper 7euro voor 10kg. En voor vlees zullen we wel naar dugardeyn gaan om vlees collie nergens goedkoper dan daar voor deftig vlees.
En de diesel uitgerekend en was maar 14euro. Dus dit halen we zeker uit.
1
125